سفارش بافت تابلو فرش ؛ سفارش بافت عکس شخصی روی تابلوفرش

سفارش بافت تابلو فرش

سفارش بافت تابلو فرش به عنوان هدیه، یکی از جذابترین و زیباترین هدایایی است که می‌توانید به دوستان و اقوام خود کادو بدهید.

خریدن هدیه همواره یکی از مسائلی است که ذهن ما را مشغول می‌کند تا بتوانیم بهترین انتخاب را داشته باشیم؛ انتخاب هدیه‌ای که متفاوت و ماندگار و در عین حال زیبا و دوست داشتنی باشد. به جرات می‌توان گفت کمتر کسی هست که فرش و زیبایی‌های آن را دوست نداشته باشد؛

سفارش بافت تابلوفرش عکس شخصی به عنوان یکی از لوکس ترین لوازم منزل می‌باشد که برای تزئین خانه به کار می‌رود و اینچنین هنر و زیبایی را در ترکیبی استثنایی نمایان می‌سازد.

گروه فرشواره به دو صورت، تبدیل عکس به تابلو فرش را انجام می‌دهد:

 • سفارش بافت عکس به صورت تابلوفرش

 • سفارش چاپ عکس روی تابلو فرش

بافت عکس سفارشی نیز به دو صورت تولید می‌گردد:

 • تبدیل عکس به تابلوفرش دستبافت

 • تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی

در ادامه نمونه کارها و همچنین مزایا و معایب هر یک را مفصلا برای شما شرح داده‌ایم:

سفارش بافت عکس روی تابلوفرش ( بافت تابلو فرش دلخواه )

سفارش بافت تابلو فرش ماشینی

بافت عکس روی فرش چگونه صورت می‌گیرد؟

سفارش بافت تابلوفرش پس از روش چاپ بسیار متداول است. بافت عکس شخصی روی تابلو فرش توسط دستگاه‌های بافندگی نظیر شونهر و HCP صورت می‌پذیرد. در این روش ابتدا پشت زمینه‌ی عکس دریافتی از مشتری، توسط طراح تغییر می‌یابد و در صورتی که مشتری عکس اصلاح شده را تایید نمود، تبدیل به نقشه‌ی فرش شده و آماده‌ی بافت می‌گردد.

تابلوفرش سفارشی معمولا در کنار فرش ماشینی 9 متری (به عنوان یک فرش کناره) بافته می‌شود. از اینرو اندازه‌های با عرض 0/5 متر نظیر سایزهای 50 در 70 و همچنین 50 در 100 بیشتر رایج هستند. البته سایر اندازه‌های 70 در 100 و 100 در 150 و … نیز قابل بافت هستند که تولید آن‌ها بسته به صف بافت زمان بیشتری طول می‌کشد.

جنس نخ در بافت عکس، به طور معمول اکریلیک بوده و به صورت 1000 شانه و تراکم 3000 بافته می‌شود. این نکته را هم باید در نظر داشته باشید که دستگاه‌های بافندگی فرش ماشینی، به صورت خاب زیر و رو فرش را می‌بافند و به این معنی می‌باشد که وقتی نقشه به دستگاه داده می‌شود، همزمان دو عدد تابلو فرش کاملا یکسان بافته می‌شود (که هر دو تابلوفرش تحویل مشتری می‌گردد).

سفارش بافت عکس سفارش چاپ عکس بر روی تابلو فرش

مزایا و معایب بافت عکس سفارشی روی تابلو فرش:

مزایای سفارش بافت تابلو فرش:

 • بر عکس حالت چاپ عکس که نخ‌های سفید رنگ در عمق تابلو فرش قابل مشاهده است، در حالت بافت وقتی روی فرش دست می‌کشید و عمق تابلوفرش را می‌بینید، نخ‌های رنگی را مشاهده می‌کنید.

 • در حالت بافت تا حدودی اصالت کار و هنر ایرانی حفظ می‌شود؛ از اینرو به شما پیشنهاد می‌کنیم که اگر می‌خواهید به عنوان سوغاتی به خارج از کشور ارسال کنید، حالت بافت عکس سفارشی را انتخاب کنید.

 • بافت چهره در مقایسه با چاپ از ماندگاری بیشتری برخوردار است.

معایب بافت تابلو فرش سفارشی:

 • بافت عکس به صورت تابلو فرش در مقایسه با چاپ عکس بر روی فرش زمان بیشتری طول می‌کشد؛ در واقع پس از ثبت سفارش، عکس شما اصلاح و تبدیل به نقشه می‌شود و در نهایت وارد صف بافت می‌گردد که بسته به صف بافت، تابلو فرش شما بین 5 روز تا 10 روز آماده‌ی ارسال می‌شود.

 • در بافت ماشینی تابلو فرش نهایتا از 10 رنگ استفاده می‌شود؛ بالطبع محدودیت رنگ‌ها باعث می‌شود که نتیجه‌ی کار بر خلاف چاپ عکس که از 256 رنگ استفاده می‌شود، خیلی طبیعی نباشد.

 • در مقایسه با چاپ عکس بر روی فرش، دارای هزینه‌ی بالاتری می‌باشد.

سفارش بافت عکس شخصی به صورت تابلوفرش

صفحه‌ی اینستاگرام و کانال تلگرام سفارش بافت تابلو فرش چهره

تماس برای سفارش بافت عکس

 • 031 55431331

 • 0913 264 0856

ارتباط از طریق تلگرام

بافت عکس روی فرش

ارتباط از طریق واتس‌اپ

واتساپ بافت عکس شخصی به صورت تابلو فرش

پست الکترونیکی جهت ارسال عکس

 • farshvare@gmail.com

 • info@farshvare.com

کانال تلگرام سفارش بافت عکس روی تابلو فرش

کانال تلگرام چاپ عکس روی تابلو فرش

صفحه‌ی اینستاگرام بافت سفارشی تابلوفرش

صفحه‌ی اینستاگرام چاپ عکس شخصی روی فرش

ابعاد مختلف برای سفارش بافت تابلو فرش ماشینی

در جدول زیر ابعاد استاندارد برای بافت عکس سفارشی به صورت تابلوفرش، لیست گردیده است؛ البته دقت داشته باشید که متداولترین ابعاد برای سفارش بافت عکس 50 در 70 و همچنین 50 در 100 می‌باشد.

ردیفمتراژ استاندارد عرض در طول تابلو فرش
135 سانتیمتر در 50 سانتیمتر
250 سانتیمتر در 70 سانتیمتر
350 سانتیمتر در 100 سانتیمتر
470 سانتیمتر در 100 سانتیمتر
5100 سانتیمتر در 150 سانتیمتر

سفارش چاپ عکس روی تابلوفرش ( چاپ سفارشی عکس روی فرش )

سفارش چاپ عکس روی تابلوفرش

در حال حاضر با توجه تکنولوژی روز دنیا و همچنین دستگاه‌های مدرن امروزی، تبدیل هر نوع عکسی بر روی فرش بسیار متداول شده است؛ از این رو می‌توان گفت که رایجترین روش برای تبدیل عکس به تابلو فرش، چاپ عکس روی فرش و سپس بافت عکس روی فرش است.

سفارش چاپ عکس روی تابلو فرش چگونه صورت می‌گیرد؟

در این روش، عکس شما با استفاده از دستگاه‌های مخصوص بر روی یک فرش کاملا خام و سفید رنگ چاپ می‌شود. این فرش خام و سفید رنگ که به صورت ریزبافت بوده و اصطلاحا به آن 1000 شانه یا 1200 شانه می‌گویند، توسط دستگاه‌های بافندگی در رول‌های با متراژ بالا تولید می‌شوند و سپس آن‌ها را به اندازه‌های کوچکتر و استاندارد (که در جدول زیر مشاهده خواهید کرد) برش داده و دوردوزی می‌کنند. این فرش‌ها دارای جنس نخ پلی استر یا فیلامنت می‌باشند که کاملا بدون پرز و نسبتا براق هستند.

توجه داشته باشید که عکس مورد نظرتان را علاوه بر سطح رویی تابلوفرش (تک رو)، در پشت فرش هم می‌توان چاپ نمود که دورو گفته می‌شود؛ در حالت دورو، طرح مورد نظر مشتری به صورت آینه‌ای در پشت فرش هم چاپ می‌شود تا مانند فرش بافته شده به نظر برسد؛ این نکته را هم در نظر داشته باشید در صورتی که فقط تک رو چاپ شود، پشت فرش کاملا سفید و خام دیده خواهد شد.

پس از چاپ عکس روی فرش، به قسمت دوخت ریشه فرستاده می‌شود و در نهایت در صورت درخواست مشتری، قاب شده و ارسال می‌گردد.

سفارش چاپ عکس و سفارش بافت تابلوفرش

مزایا و معایب چاپ عکس نسبت به بافت عکس سفارشی:

مزایای سفارش چاپ عکس روی تابلوفرش:

 • چاپ عکس بر روی تابلو فرش بسیار سریعتر می‌باشد به طوریکه حتی یک روزه هم ممکن است آماده شود.

 • از آنجاییکه که در چاپ از 256 رنگ استفاده می‌شود، نتیجه‌ی کار بسیار طبیعی تر خواهد بود.

 • به نسبت روش بافت عکس روی تابلو فرش از هزینه‌ی بسیار کمتری برخوردار است.

معایب سفارش چاپ عکس روی فرش:

 • عکسی که شما در مانیتور می‌بینید با کد رنگ RGB و هگزادسیمال می‌باشد اما در هنگام چاپ به کد رنگ CMYK تبدیل می‌شود و از اینرو ممکن است کمی تغییر رنگ داشته باشیم؛ در این مورد می‌توان گفت که عکس‌ها به هنگام تبدیل (به خصوص عکس‌های روشنتر) تا یک لول سرختر و یا قدری مات می‌شوند.

 • از آنجاییکه چاپ عکس شخصی بر روی یک فرش خام و سفید رنگ صورت می‌گیرد، فقط قسمت رویی نخ خاب فرش چاپ می‌گردد (رنگ می‌گیرد) و به همین دلیل وقتی بر روی فرش دست می‌کشید، نخ‌های سفید رنگ در عمق فرش قابل مشاهده است؛ که در فیلم زیر به خوبی نشان داده شده است.

چاپ عکس سفارشی بر روی تابلو فرش ماشینی

نحوه‌ی سفارش بافت تابلو فرش عکس شخصی ( بافت تابلو فرش سفارشی )

به منظور سفارش بافت عکس روی تابلو فرش، ابتدا باید عکس مورد نظرتان را از طریق ایمیل به صورت فشرده و یا از طریق تلگرام به صورت (as a file) برای ما ارسال کنید تا از کیفیت اصلی عکس شما کاسته نشود؛ سپس عکس ارسالی شما توسط ما بررسی می‌شود که آیا از نظر کیفیتی مناسب برای چاپ و یا بافت می‌باشد یا خیر؟

پس از تایید نهایی عکس، مبلغی به عنوان بیعانه دریافت می‌شود تا ثبت سفارش صورت پذیرد؛ و در نهایت با توجه به نوع سفارش شما، تابلو فرش آماده و ارسال می‌گردد.

سفارش تبدیل عکس شخصی به تابلو فرش چه مدت زمانی طول می‌کشد؟

 • سفارش چاپ عکس روی تابلوفرش: با توجه به تک رو یا دو رو بودن و همچنین با قاب یا بدون قاب بودن سفارش، بین 2 تا 5 روز طول می‌کشد.

 • بافت عکس سفارشی روی تابلوفرش: پس از ثبت نهایی سفارش، بین 5 تا 10 روز کاری زمان می‌برد.

 • تبدیل عکس به تابلو فرش دستبافت: بین 2 تا 4 ماه ممکن است به طول انجامد.

سفارش بافت عکس روی فرش بافت سفارشی تابلو فرش

بافت عکس سفارشی روی تابلو فرش در چه مواردی کاربرد دارد؟

می‌توان گفت که متداولترین هدف مشتریان ما از سفارش بافت تابلو فرش، به عنوان هدیه‌ی جشن تولد می‌باشد؛ در واقع شما هر عکسی را می‌توانید تبدیل به تابلوفرش کنید که برخی از موارد رایج را در زیر برای شما لیست کرده‌ایم:

 • بافت عکس بازیکنان فوتبال و دیگر ورزشکاران محبوب روی تابلو فرش

 • بافت تصویر شخصیت‌های محبوب سینما و تلویزیون روی تابلو فرش

 • بافت تصویر مناظر طبیعت و حیوانات به صورت تابلو فرش

 • بافت عکس مراسم عقد و عروسی روی فرش ماشینی

 • بافت آرم و لوگوی شرکت‌ها روی تابلو فرش

 • بافت عکس درگذشتگان بر روی تابلو فرش

 • بافت تصویر کودکان روی فرش ماشینی

 • بافت عکس شهدا روی تابلو فرش

 • بافت نقاشی به صورت تابلو فرش

سفارش بافت عکس روی فرش

انواع قاب‌های موجود برای تابلو فرش سفارشی شما

پس از بافت تابلو فرش سفارشی، در صورت درخواست مشتری امکان قاب کردن تابلوفرش نیز وجود دارد که نمونه‌های آن را در زیر می‌توانید مشاهده کنید؛ البته ممکن است برخی از طرح‌های قاب فرشواره به مرور زمان اضافه و یا حذف شوند که در این مورد می‌توانید جدیدترین ‌قاب‌ها را از طریق تماس با ما جویا شوید.

نکته: در صورتی که قصد ارسال تابلو فرش به خارج از کشور را دارید، به هیچ عنوان نباید فرش را قاب کنید تا اینگونه مشکلات ارسال به خارج از کشور را نداشته باشید و منطقی تر آن است که فرش چاپ شده یا بافته شده را ارسال کرده و در کشور مقصد آن را قاب کنند.

بافت سفارشی عکس با قاب
بافت عکس شخصی روی تابلو فرش به همراه قاب
بافت عکس سفارشی به همراه قاب
بافت تابلو فرش سفارشی با قاب
بافت عکس روی تابلو فرش با قاب زیبا
بافت عکس روی فرش با قاب زیبا
2019-04-24T18:13:12+00:00

ثبت ديدگاه

سوالی دارید؟ تماس بگیرید.